2017-11-19, sekmadienis, 06:55.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:58, leidžiasi 16:08, dienos ilgumas 8:10.

Du kelmiškių sidabro medaliai Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse

2017-07-13, Kelmės imtynių sporto klubas

Liepos 7-9 dienomis Baltarusijos mieste Breste vyko X-osios Baltijos jūros šalių jaunių žaidynės, kuriose sėkmingai pasirodė Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių (iki 18 metų) rinktinė.

Lietuvos laisvųjų imtynių komandą sudarė aštuoni jaunieji sportininkai, tarp kurių buvo ir du kelmiškiai. Svorio kategorijoje iki 85 kg. antrąją vietą iškovojo ir sidabro medalį laimėjo Vilius Mikalauskas, finalinėje kovoje nusileidęs Baltarusijos sportininkui. Svorio kategorijoje iki 69 kg. taip pat sidabro medalį iškovojo buvęs kelmiškis Ugnius Simanauskis, kuris dabar mokosi ir treniruojasi Šiaulių sporto gimnazijoje. Ugnius toliau tęsia pasiruošimą Europos jaunių čempionatui, kuris vyks liepos pabaigoje Sarajeve (Bosnija ir Hercagovina). Lietuvos rinktinė dar iškovojo keturis sidabro medalius: D. Pliuškevičius - 54 kg., D. Pečiulis - 58 kg., V. Babuškin - 63 kg., T. Kačiukevičius - 76 kg. ir du bronzos medalius iškovojo: G. Jovaiša - 50 kg. ir N. Urniežius - 100 kg. Visi Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių rinktinės nariai ir kandidatai į rinktinę kartu su Baltarusijos laisvųjų imtynių jaunių rinktine nuo birželio 26 d. iki liepos 5 d. treniravosi mokomojoje treniruočių stovykloje Šiaulių sporto gimnazijoje.

Treniruotes vedė Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių rinktinės treneris Renatas Dijokas ir Baltarusijos treneris Genrik Mantsevič. Stovykloje dalyvavo keturi Kelmės imtynininkai: Paulius Leščauskas, Rolandas Dumskis, Vakaris Norkuckis ir Vilius Mikalauskas. Kelmiškiai buvo vieni jauniausių stovyklos dalyvių ir labiau patyrę treniruočių partneriai nuolat egzaminuodami jaunesnius kelmiškius "duodavo pamokų", tačiau nepaisant to, kiekvienoje treniruotėje jaunesnieji bandė nugalėti už save labiau patyrusius ir vyresnius imtynininkus. Tai labai sveikintina, nes tik tokiu charakteriu galima pasiekti didelių pergalių ateityje.