2019-05-26, sekmadienis, 12:05.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Dėl aukso kausis Kelmės ir Marijampolės komandos

2018-04-03, paskelbė www.mano Kelme.lt
Dėl aukso kausis Kelmės ir Marijampolės komandos

    Baltijos vyrų tinklinio čempionate dalyvavusios Šiaulių ,,Elgos-Master Idea-SM Dubysos" ir Raseinių ,,Norvelitos" komandos patyrė gana netikėtus pralaimėjimus Lietuvos pirmenybių pusfinalyje ir tarpusavyje kausis tik dėl bronzos medalių. Tuo tarpu dėl čempionės titulo kovos fantastišką kovingumą pademonstravusios Kelmės ,,Etovio" ir Marijampolės ,,Sūduvos" komandos.

 

   Kelmės ,,Etovis" pirmosiose pusfinalio rungtynėse namuose 3-2 (27:25, 16:25, 21:25, 25:22, 15:10) palaužė ,,Norvelitą", o antrajame susitikime svečiuose taip pat šventė pergalę 3-1 (22:25, 25:18, 25:15, 25:20).

 

    ,,Nežinau žodžių, kokiais galėčiau apibūdinti savo emocijas po pergalės. Įspūdžiai labai geri, nes sugrįžimo į finalą laukėme ketverius metus. Pergalė pusfinalyje buvo pelnyta, mūsų komanda yra patyrusi, kiekvienoje pozicijoje turime po stiprų žaidėją. Pirmą dieną žaidėme sunkiai, bet žaidėjai nesusitvarkė su psichologine įtampa ir mačo svarba. Akcentavau, kad turime jaustis laisviau. Dėl to pirmąsias rungtynes laimėjome tik po penkių setų kovos. Antrą dieną mus buvo lengviau. Išanalizavęs pirmąsias rungtynes, širdyje buvau beveik garantuotas, kad pateksime į finalą. Nors pradžia taip pat buvo sunki, bet svarbiu momentu gerais padavimais sužibėjo Gediminas Guntarskis ir mes susigrąžinome iniciatyvą“, - pasakojo ,,Etovio“ treneris Arnoldas Barauskis.

 

   Šie rezultatai parodo, kad Lietuvoje yra bent keturios komandos, kurios gali varžytis Baltijos lygoje, o patyrę žaidėjai kompensuoja didesnę žaidimo praktiką sezono metu.

 

  ,,Sunku patikėti, kad finale nežais Baltijos lygos komandos, bet tuo pačiu yra nuostabu, kad Lietuvos čempionato komandos prilygsta ir net pranoksta Baltijos ekipas“, - džiaugėsi ,,Etovio“ strategas.

Be pralaimėjimų iki pusfinalio žygiavusi Marijampolės ,,Sūduva“ pirmajame pusfinalio mače namuose 3-1 (19:25, 25:15, 25:14, 25:13) įveikė praėjusių metų vicečempioną Šiaulių ,,Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubą. Atsakomajame susitikime marijampoliečiai pirmą kartą turėjo pajusti pralaimėjimo kartėlį - šiauliečiai namuose atsirevanšavo varžovams 3-2 (25:16, 25:20, 20:25, 21:25, 15:9) ir tai reiškė, kad poros laimėtojas sprendėsi auksiniame sete. Auksiniame sete 15:11 nugalėjo ,,Sūduvos“ tinklininkai.

 

   ,,Žinojome, kad bus sunku, bet kad taip sunku... Nebuvome tam pasiruošę. Antrajame susitikime šiauliečiai buvo puikiai išanalizavę mūsų žaidimą, pakeitė savo sudėtį ir kovingumu mus pranoko. Jie iš žaidimo "išjungė" mūsų kėlėją ir centro puolėją ir mes neradome savo jėgos. Mobilus žaidimas ir kibi varžovų gynyba mums sukėlė problemų, - mintimis dalinosi "Sūduvos" treneris Romas Sujeta. - Bet kokiu atveju, atkaklumas ir ištvermė leido mums išlaukti savo momento. Po prastos pradžios mažais dalykėliais pradėjome žengti į priekį, o auksiniame sete šiauliečiai padarė keletą klaidų, nes įtampa padarė savo“.

 

 R. Sujetos nenustebino tai, kad finale nežais nei viena Baltijos lygos komanda.

 

   ,,Jau LTF taurės varžybos parodė, kad dalyvavimas Baltijos lygoje nieko nereiškia. Visos keturios komandos yra labai panašios, todėl pusfinaliai tapo nenuspėjami. Raseinių ir Šiaulių komandos tikrai yra gero lygio, ypač Lietuvos mastu“, - pabrėžė R. Sujeta.

 

   Jau šį savaitgalį Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatų finalai vyks Jonavos sporto arenoje. Bilietus platina ticketmarket.lt.

 

                                                                                                       Tinklinio federacijos info


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai