2017-12-18, pirmadienis, 20:23.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Bronzos medaliai iš „Mūsų vilčių“

2017-10-23, Kelmės imtynių sporto klubas

Spalio 20-22 dienomis Klaipėdoje vyko XIX-asis tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras "Mūsų viltys", kuriame kovojo ir Kelmės imtynininkai.

Pirmąją varžybų dieno sėkmingai pasirodė kelmiškis Vilius Mikalauskas, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 85 kg. Pirmoje kovoje Vilius nusileido turnyro nugalėtoju tapusiam Rusijos imtynininkui Grantui Bingeliui iš Kaliningrado, bet kovoje dėl trečiosios kovos įveikė vilkaviškietį Augustą Bagdoną. Šioje svorio kategorijoje kovojo 7 sportininkai.

Antrą varžybų dieną kovojo sportininkai svorio ketegorijose iki 38, 46, 54, 69 ir iki 100 kg. Svorio kategorijoje iki 46 kg. gerai pasirodė Paulius Leščauskas, kuris pirmoje kovoje ant menčių paguldė latvį, o antroje kovoje lengvai įveikė radviliškietį. Trečioje kovoje Paulius nugalėjo pajėgų baltarusį iš Gomelio. Kovoje dėl patekimo į finalą kelmiškis susitiko su Didžiosios Britanijos sportininku. Dėja, tačiau po atkaklios kovos rezultatu 2:3 laimėjo britas. Paulius Leščauskas iškovojo trečiąją vietą. Čempionu šioje svorio kategorijoje tapo rusas iš Arzamaso Kolodinas. Šioje svorio kategorijoje kovojo kelmiškis Ignas Grigalaitis, kuriam pergalių iškovoti nepavyko.

Svorio kategorijoje iki 69 kg. sėkmingai pasirodė ir trečiąją vietą iškovojo buvęs kelmiškis Ugnius Simanauskis, kuris dabar mokosi ir treniruojasi Šiaulių sporto gimnazijoje. Nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapo 2017 metų Europos jaunių čempionato trečiosios vietos laimėtojas, baltarusis Amelyančikas.

Tarptautiniame turnyre kovojo sportininkai iš Baltarusijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Moldovos, Rusijos ir Vokiettijos.

Po turnyro prasidėjo tarptautinė mokomoji treniruočių stovykla, kurioje visi varžybų dalyviai treniruosis kartu.