2018-12-17, pirmadienis, 16:43.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:37, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Bendruomenės vakaronė „Po rudens darbų“

2017-11-07, Bronislava Buchienė
Bendruomenės vakaronė „Po rudens darbų“

Tytuvėnų bendruomenės pirmininkė Irma Ridikienė kartu su valdyba į bendruomenės svetainę sukvietė įvairių įstaigų atstovus, bendruomenės narius, bičiulius. Čia vyko vakaronė „Po rudens darbų“. Tai antra tokia šventė, kurioje prisimenami prasmingi darbai, veiklūs žmonės, po darbų linksmai leidžiamas laikas.

 

Susibūrimo pradžioje valdybos pirmininkė Irma trumpai pristatė bendruomenėje atliktus darbus, dėkojo Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorei Irenai Sirusienei už rūpinimąsi miestelio problemomis, jų sprendimą. Daug gerų žodžių išgirdo ir miesto seniūnas Romas Čerkauskas, mecenatas Jonas Jagminas, socialiniai partneriai iš Piligrimų bei kultūros centrų. Ypač maloniais žodžiais prisiminti Astos Kizienės sumanytas „Baltas vakaras“ bei rudens Lygiadienio šventė ant Bridvaišio piliakalnio.

 

Vakaronėje bendruomenės branduolys pasveikino vieną iš Tytuvėnų bendruomenės sukūrimo iniciatorių, buvusį valdybos narį, ilgametį Tytuvėnų sodininkystės ūkio direktorių, medžiotoją Liudą Ivanauską. Vyrui sukako aštuoniasdešimt metų. Ta proga savo mintis išsakė bei sveikatos ir kitų prasmingų dalykų linkėjo iš Tytuvėnų kilęs mecenatas, buvęs Seimo narys, verslininkas Jonas Jagminas. Jis pabrėžė, kad jubiliatą pažįsta labai seniai, nuo 1969 metų. Kadangi vakaronė vyko šv. Huberto dieną, o šventėje dalyvavo keletas medžiotojų, valdybos moterys sveikino juos ir linkėjo sėkmės.

 

Atsakydamas į prisiminimus ir palinkėjimus, sukaktuvininkas sakė, kad jubiliejus atėjo nelaukiamas, tačiau ir po keliolikos metų gera prisiminti 2003 metų gruodį, kai buvo įkurta nestipri tytuvėniškių grupė, kuri per laiką išaugo, sutvirtėjo, atlieka gerus ir prasmingus darbus. Linkėjo bendruomenei kūrybingų, įdomių minčių ir jų įgyvendinimo.

 

Seniūnas Romas Čerkauskas papasakojo apie vizitą pas Seimo pirmininką. Į jį kreiptasi dėl kelių svarbių Tytuvėnams projektų: kultūros centro likimo, arkadų remonto ir dėl poilsio zonos miesto centre. Vakaronėje kalbėta ir apie artimiausius planus. Bendruomenė nuo lapkričio pradžios pradeda Kalėdų sriubos maratoną – kiekvieną trečiadienį penketas tytuvėniškių, kuriems labiausiai reikia pagalbos, gaus bendruomenės valdybos žmonių išvirtos sriubos. Ją rengiasi pristatyti gimnazijos maironiečiai. Kitas projektas irgi prieššventinis. Vadinasi jis „Tytuvėnai – Kalėdų sostinė“. Planuojama, kad dailininkė-profesionalė išpieš visų miesto centro pastatų langus, kad praeiviai galėtų grožėtis ir, gal būt, pasimokyti.

 

Kadangi bendruomenė moka ne tik dirbti, bet ir linksmintis, tai sugalvoja, kaip įdomiau praleisti vakarą. Šį kartą visus vakaronės dalyvius bendrai veiklai telkė mokytoja Genutė Karpinienė, o linksmino išradinga viešnia iš gretimo rajono...   

 

 

Bronislava Buchienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?
manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt