2020-05-26, antradienis, 09:32.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:34, dienos ilgumas 16:40.

Baigiamoji „Verslo dienų 2017“ konferencija

2017-11-14, paskelbė Kelmės rajono savivaldybė
Baigiamoji „Verslo dienų 2017“ konferencija

Lapkričio 6–10 dienomis jau 14-ąjį kartą Kelmės rajone buvo švenčiamos Verslo dienos. Rajono verslo ir valdžios atstovai aktualiomis temomis diskutavo verslo pusryčiuose, įmonių darbuotojai aktyviai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminaruose. Šiais metais baigiamoji konferencija vyko Kražiuose, Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centre.

 

Konferenciją atidarė ir svečius sveikino Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Vilija Virbickė ir Kelmės rajono verslininkų asociacijos pirmininkas Ildefonsas Petkevičius. Konferencijos dalyviams pristatytas Kelmės krašto reprezentacinis vaizdo klipas. Baigiamosios konferencijos pranešimą „Tautinis paveldas: verslas, iššūkiai, perspektyvos“ skaitė žurnalistė Aurelija Arlauskienė.

 

Renginyje dalyvavo ir susirinkusius sveikino Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis,  LR Seimo nariai Juozas Rimkus ir Kęstutis Masiulis, Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danukas Arlauskas, agrarinių mokslų daktaras, Kazachstano garbės konsulas Jonas Jagminas, VMI Kelmės poskyrio vedėja Zita Loseva, Šiaulių teritorinės darbo biržos direktorius Rimundas Domarkas ir kiti svečiai.

 

Renginio metu įteiktos 4 nominacijos: už verslo plėtrą ir stabilų verslą nominaciją gavo Dalios Mintautienės įmonės savininkė Dalia Mintautienė, už sėkmingą Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programos lėšų panaudojimą – MB „Stilinga ateljė“ direktorė Inga Šveistienė, už stabilų ir ilgametį verslą – UAB „Reisida“ direktorius Remigijus Raila, o verslios moters apdovanojimą gavo UAB „Pas Laimą“ direktorė Laima Leščiauskienė.

 

Kelmės turizmo ir verslo centro informacija
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai