2019-08-20, antradienis, 19:02.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:03, leidžiasi 20:38, dienos ilgumas 14:34.

,,Augalų žavadienio'' šventė

2018-05-22, -daklasių mokytojos
,,Augalų žavadienio'' šventė

       Ko gero, retai susimąstome, kokia yra augalų reikšmė mūsų kasdieniame gyvenime. O juk jie yra pagrindinis maisto, kuro, įvairių medžiagų šaltinis. Todėl augalai tikrai verti mūsų susižavėjimo ir pagarbos.

   

    Gegužė yra pats nuostabiausias metas grožėtis gamta ir augalais.  Mylimi ir prižiūrimi augalėliai klesti, auga ir džiugina žmones savo grožiu bei teikiama nauda.

  

     Jau antrus metus iš eilės,  gegužės 18 dieną  Šedbarų pradinės mokyklos-daugiafunkcio Centro iniciatyva buvo surengta rajoninė pradinių klasių mokinių šventė  „Augalų žavadienis“. Į šią šventę atvyko Vidsodžio , Liolių, Vaiguvos Vl. Šimkaus pagrindinių mokyklų, Tytutvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus ir Raseinių rajono Šiluvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai.

  

      Šventei buvo ruoštasi labai atsakingai ir sumaniai. Mokytojos Violeta Sinkienė, Jolanta Urbelienė bei aptarnaujantis Centro personalas  Rima Katavičienė, Birutė Daktarienė gamino  gėles, kepė bandeles, ruošė dovanėles. Muzikos mokytoja Rita Paltarokienė sukūrė specialiai šiam renginiui skirtą dainą ,,Žavadienis“.

     

    Nors pavasaris saulutės tą rytą pagailėjo, tačiau šventinė nuotaika buvo pakili. Visus dalyvaujančius sveikino Centro direktorius ir ,,Augalų žavadienio“ šventės iniciatorius Ramūnas Sadauskas. Atvykę svečiai, Tytuvėnų apylinkių seniūnijos seniūnas Valdas Ivanauskas ir vicemeras Albertas Brazas, tarė sveikinimo žodį visiems susirinkusiems dalyviams ir padėkojo už tokią gražią idėją. Tytuvėnų regioninio parko specialistė Ieva Jokubauskaitė pravedė edukacinę pamokėlę apie augalų gyvenimą, supažindino su įdomiausiais faktais apie įvairius augalus.

     

       Renginio metu mokinukai varžėsi atlikdami įvairias užduotis,  šoko, dainavo, kūrė eilėraštukus. Sužinojo daug įdomybių ir praturtino savo žinių bagažą.

    

    Šventės pabaigoje koncertavo tarptautinių konkursų laureatas Kristupas Kerulis.  Mokiniai buvo sužavėti atlikėjo talentu bei parodyta programa. Prieš atsisveikindami vaišinosi bandelėmis, pasistiprino sultimis ir vieni kitiems palinkėjo sėkmės iki kitų metų ,,Augalų žavadienio“ šventės.

 

Nuoširdus ačiū šventės rėmėjams už turtingesnę bei spalvingesnę šventę.

 

Šedbarų pradinės mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytojai

Contact form

Šios dienos vardadieniai